Chrípka

letak_seniori_chripka     letak_zdravotnici_chripkaPodrobný plán opatrení pre prípad pandémie chrípky v SR PDF Tlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Utorok, 08. január 2013 13:50

Podrobný plán opatrení pre prípad pandémie chrípky v SR (pdf)

 
Ako predísť chrípke PDF Tlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Streda, 12. december 2012 09:10

plagat_CHRIPKAÚrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky v spolupráci so Svetovou zdravotníckou organizáciou pripravil pre verejnosť informačný plagát ,,Ako predísť chrípke“ s cieľom zamerať sa na prevenciu vzniku a šírenia chrípky a posilniť informovanosť verejnosti.

Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky oslovil s požiadavkou o spoluúčasť na distribúciu informačných plagátov konkrétne inštitúcie a to: samosprávy vyšších územných celkov v SR, ministerstvá v SR, vedúcich hygienikov daných rezortov v SR, regionálne úrady verejného zdravotníctva v SR, zariadenia pre deti a mládež (materské školy, školy a školské zariadenia), Dopravný podnik Bratislava, a.s. Informačná kampaň je tak pre verejnosť dostupná na webovej stránke Úradu verejného zdravotníctva SR, Kancelárie Svetovej zdravotníckej organizácie na Slovensku, ako i v poradniach zdravia príslušných regionálnych úradov. Adekvátne zastúpenie majú plagáty priamo v zdravotníckych zariadeniach, a to vďaka spoluúčasti distribúcie Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky. Okrem informovania pacientov, ktorí sa s kampaňou stretnú v čakárňach zdravotníckych zariadení, plagáty budú dostupné aj pre cestujúcich v mestskej hromadnej doprave v Bratislave. Kontaktné miesta pre informačné plagáty budú zastávky v hlavnom meste, ako i predajné miesta pri zakúpení cestovných lístkov.

Posledná úprava Streda, 12. december 2012 09:33
Čítať celý článok...
 
Ako predísť chrípke - leták PDF Tlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Streda, 05. december 2012 12:24

plagat_CHRIPKA2Ako predísť chrípke - leták (pdf)

Posledná úprava Pondelok, 16. december 2013 11:35
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 Dopredu > Koniec >>

Stránka 8 z 8