Obsah fóra ÚVZ SR ÚVZ SR
Diskusné fórum ÚVZ SR - UZAVRETÉ

odborná spôsobilosť

Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky!   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra ÚVZ SR -> Všeobecná diskusia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
ewcsi

Založený: 28 december 2010

PríspevokZaslal: Ut december 28, 2010 2:11 pm    Predmet: odborná spôsobilosť Odpovedať s citátom Back to top

čaw.Chcela by som sa spytať kto by mi vedel pomôcť,poradiť kde,ako by som našla tu na internete otázky/odpovede k skúške o odbornej spôsobilosti epidemiologicky závažnych činnosti.Mám ešte platné osvedčenie z pred 4 rokov,ale už si myslím že sú nové otázky/odpovede.Vopred Vám ďakujem.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Merkova
Moderátor

Založený: 05 november 2008

PríspevokZaslal: Po január 03, 2011 3:18 pm    Predmet: Odpovedať s citátom Back to top

Dobrý deň,

Úrad verejného zdravotníctva SR komisiu na preskúšanie odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti nemá zriadenú. Odporúčame Vám obrátiť sa na regionálny úrad verejného zdravotníctva podľa miesta Vášho bydliska.

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky!   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra ÚVZ SR -> Všeobecná diskusia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: