Obsah fóra ÚVZ SR ÚVZ SR
Diskusné fórum ÚVZ SR - UZAVRETÉ

Povinne ockovanie deti a novorodencov
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2

Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky!   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra ÚVZ SR -> Všeobecná diskusia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
lapiduch

Založený: 07 september 2010

PríspevokZaslal: Ut január 04, 2011 12:49 pm    Predmet: Re: odpoved Odpovedať s citátom Back to top

Lucia123 napísal:
Ľubomír, konečne sa našiel niekto "normálny" Smile Moje slová. Dnes ľudia berú choroby ako niečo úplne normálne. Namiesto toho, aby viedli zdravý životný štýl, nejedli a nepili jedy, tak sa dajú radšej zaočkovať.
Je to smiešne, aby sme museli "bojovať" proti tomuto hnilému systému, kde ide vyslovene len o peniaze a znažia sa nás všemožnými spôsobmi presviedčať ešte o účinnosti, neškodnosti tých jedov. Neuveriteľné, už mi to začína byť smiešne Very Happy
Takto oblbujú nič netušiacich rodičov, a budúcich rodičov.
Mohli by konečne vynájsť injekciu proti sprostosti a ňou očkovat tento priblblý národ, aby sa uvedomil konečne. (Česť výnikmkám).

A prve by ju mali asi pichnuť tebe

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Ľubomír

Založený: 15 júl 2010

PríspevokZaslal: Ut január 04, 2011 9:12 pm    Predmet: Za vakcináciu Odpovedať s citátom Back to top

Ako pozerám, na Slovensku stále existujú ľudia, ktorí sú úplne bez znalostí problému a akejkoľvek skutočnej a reálnej informovanosti o skutočnostiach a rozumnom vysvetlení. Ani sa nečudujem, že táto republika a vlastne celý svet je v úplnom morálnom a vo svedomí totálnom bahne. Nie, že pán lapiduch si nepozrie videá a stránky prislúchajúce k tomuto fenoménu blbosti, intríg a vraždeniu ľudstva, ale ani ho nenapadne a nerozmýšľa nad históriou chorôb ľudstva. Ako je možné že ľudstvo nepoznalo chronické choroby, veľmi zvláštne ochorenia 20. a 21. storočia, ktoré sa nevyskytovali pred tým od stvorenia sveta. A po zavedení tzv. modernej medicíny sa priam neskutočne rozmohli po celej zemeguli ? Stačí len poznať lepšie históriu ľudstva a zosúladiť si to zo všetkými dostupnými, pravdivými informáciami, hlavne na internete. Akékoľvek médiá, či už rozhlasové,tlačové alebo televízne, sú alebo môžu byť zmanipulované, nakoľko sú v rukách jednotlivcov alebo skupín, ktorým ide len o svoje blaho, peniaze a majetok. Zamyslite sa nad tým, človeče!!!

njuminel

Založený: 20 december 2010

PríspevokZaslal: Ut január 04, 2011 10:15 pm    Predmet: Re: za vakcinaciu Odpovedať s citátom Back to top

lapiduch napísal:
Neviem o com tu vy kbazi odborníci diskutujete.... pri otvorení hraníc tohoto sveta a pri migracii obyvatelov do iných krajín je to najlespie dat dieta zaočkovat a ludia možu byt radi že to majú ako povinnosť... ved mne je to jedno ja si svoje deti zaockovať určite dám len aby ste niekedy neplakali že ste to neurobili aj vy.... popozerajte si par obrazkov tých chorob proti ktorým sa očkuje alebo videí a predstavte si vase dieta že tu chorobu ma....co by dali nase stare mamy keby vtedy mali očkovania...moja mama by mala o 4 surodencov viac....a kolko ludi vo vasom okoli by malo o surodencov viac spytajte sa starych rodicov alebo rodicov

lol lapiduch, ja neverim. Spytaj sa svojej starej mamy v akych podmienkach rodila, v akych hygienickych podmienkach zili.
Ti dam len fakty nic viac tvoj nazor ti neberiem.
Japonsko zakaz ockovania do 2 rokov potom je dobrovolne. Preco? imunitny a nervovy system dietata sa vyvija prave do 2 rokov. S kazdeho jedneho z tych 11 povinych ockovani sa imunitny system spamatava 6 mesiacov ale oni ho do 1,5 roka pichnu 22 krat. A nebavim sa teraz o vedlajsich ucinkoch a tych chemikalii ktore ockovania obsahuju.
Vsetky ockovania na slovensku su generika. A toto je povinne. Ja chcem len slobodnu volbu pre seba a za dieta ktore som zodpovedny aj 17-18 rokov po ockovani. Ty ked chces kludne si pichni do seba ockovania aj kazdy den je mi to jedno ak je to tvoja volba.
Skoro cela europa ma zakaz ockavania do 2 mesiacov a zakaz ockovat proti TBC okrem Cechov ( zakaz uz je naplanovany na prerokovanie v NR), SLovenska a Bulharska. Dokonca zakazane je aj vo svajciarsku co je farmaceuticky stat.
Rakusko a Nemecko v roku 2009 zrusili povinne ockovania, su tam ale len doporucene a dobrovolne.

Ale ked vychadzam z tvojej logiky tak minimalne Japonci, Rakusania a Nemci urobili obrovsku chybu, zabudli sa spytat svojich starych materi, lebo oni naozaj mali dostatok informacii o ockovaniach a vedeli povedat ze ich dieta nedaj boze zomrelo lebo neboli dostupne ockavania vo vojnovom bo povojnovom state. OMG kym nieco napises porozmyslaj a nie sposobom "je prvy myslienkovy pochod". Ano natrel si to nam vsetkym. GZ

Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky!   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra ÚVZ SR -> Všeobecná diskusia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Strana 2 z 2

Prejdi na: